Комбінована пила Procraft CMS25
![]() |
Procraft CMS25 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Procraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Procraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Procraft CMS25
Усі ціни 7 →Стаціонарна циркулярна-торцювальна пила Procraft CMS25 | 10 800 грн. |
Стаціонарна циркулярна-торцювальна пилка Procraft CMS25 | 10 800 грн. |
| 10 950 грн. |
| 10 800 грн. |
Стационарная циркулярная-торцовочная пила Procraft CMS25+сертификат | 10 800 грн. | ![]() |
Пила торцювальна Procraft CMS25 000251 | 10 800 грн. |