Фрезер Procraft POB1200H
Відео 2Фото 6
Procraft POB1200H
Тип
вертикальний
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Потужність
1200 Вт
Мін. кількість обертів
16000 об/хв
Макс. кількість обертів
Макс. діаметр цанги
8 мм
Величина ходу
50 мм
Функції
регулювання частоти обертання
мікроліфт
Комплектація
фреза / 6 шт. /
захисний обмежувач
напрямна рейка
Довжина кабелю
2 м
Вага
4 кг
Дата додавання на E-Katalog
Вертикальний (занурювальний) фрезер потужністю 1200 Вт, призначений для фрезерування пазів, канавок та отворів у дерев'яних заготовках. верстаку. Інструмент має поворотний регулятор для налаштування швидкості обертання. Фрези в діапазоні 16000 - 30000 об/хв. Пускова кнопка може фіксуватися в натиснутому стані для виконання тривалих операцій. Фрезерний блок має хід 50 мм. або плиту. м, укладений в силіконову оплетку, яка не дубіє на морозі. .
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Procraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Procraft.
Купити Procraft POB1200H
Усі ціни 6 →
Фрезер Procraft POB1200H
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Фрезер Procraft POB1200H
Напруга220 В Частота струму50 Гц Потужність1200 Вт Кількість оборотів холостого ходу16,000 - 30,000 об/м Діаметр цанги6,8... щемм Глибина фрезеруванняза один прохід 0 - 50 мм
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Фрезер Procraft POB1200H (001210)
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: 3 міс.
Фрезер Procraft POB1200H
Procraft.uaЗ нами 2 роки
Гарантія: 36 міс. від виробника
Фрезер Procraft POB1200H UA
Sota.storeМенше року