Монітор QUBE B27F120HS 27 "
Фото 7
Купити!
Artline.ua
Монітор 27" Qube B27F120HS
Artline.ua
З нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
в списокмої списки
QUBE B27F120HS 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики B27F120HS
Колір
Типмонітор
Діагональ27 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаматове
Частота кадрів120 Гц
Розмір пікселя0.31 мм
Час відгуку (MPRT)1 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість400 кд/м²
Глибина кольору8-bit (16.7M Colors)
Підключення
Передача відеоVGA
DisplayPort v1.2
HDMI v1.4
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Портретний режим
Поворот екрана / +- 30° /
Регулювання висоти / 120 мм /
Вбудовані динаміки
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм