Плита Rainberg RB-004 белый
Rainberg RB-004 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-004 белый
Все цены 10 →Настільна газова плита з кришкою на 4 конфорки Rainberg RB-004 Білий (ICL4 | 1 383 грн. |
Настільна газова плита на 4 конфорки з кришкою Білий Rainberg RB-004 (SH77 | 1 420 грн. |
Настільна газова плита з кришкою на 4 конфорки Rainberg RB-004 Білий (SN9Q | 1 408 грн. |
Настільна газова плита на 4 конфорки з кришкою Rainberg RB-004 Білий | 1 408 грн. |
Настільна газова плита на 4 конфорки з кришкою Білий Rainberg RB-004 (YU8S | 1 408 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →