ИК обогреватель Rainberg RB-161 0.8 кВт
Rainberg RB-161 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-161 0.8 кВт
Все цены 14 →Обігрівач кварцовий Rainberg RB-161 Білий 800 Вт(ICL44) | 434 грн. |
Тепловентилятор Електрообігрівач Кварцовий інфрачервоний 800W Rainberg RB- | 845 грн. |
Обігрівач кварцовий Білий Rainberg RB-161 (SH774107) | 430 грн. |
Обігрівач кварцовий Rainberg RB-161 портативний електричний конвектор | 697 грн. |
Обігрівач інфрачервоний кварцовий Rainberg RB-161 800 Вт | 895 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →