Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Ramon Soler

Змішувач Ramon Soler Arola 2601

Фото - Змішувач Ramon Soler Arola 2601
Фото 6
Ramon Soler Arola 2601
Колір
Призначеннядля умивальника
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Виливкаскадний
ФормаГ-подібний
Поворотний
Глибина струменя125 мм
Висота струменя125 мм
Кут нахилу струменя18 °
Характеристики
Функції та можливостіхолодний старт
Запірний клапанкерамічний / прогресивний /
Діаметр картриджа35 мм
Витрата води5 л/хв / при тиску 3 бар /
Мін. тиск води1 бар
Макс. тиск води5 бар
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Макс. товщина стільниці40 мм
Підведення водишланги
465 мм
G 3/8"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
чорний з хромом
Висота змішувача140 мм
Країна походження брендуІспанія
Гарантія виробника5 років
Офіційний сайтrsramonsoler.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2024
Маркування виробника
226428

2601

2601NM

Ще
26A302582

Витримує статичний тиск до 10 бар та гідравлічний удар до 25 бар. Прогресивний картридж із функцією "холодний старт" (при включенні подається холодна вода). Змішувач створює шум не більше 20 дБ при тиску 3 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ramon Soler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ramon Soler.

Купити Ramon Soler Arola 2601

Усі ціни 10 →

Змішувач для раковини Ramon Soler Arola M хром 2601226428

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
21 884 грн.

Ramon Soler Ramon Soler Arola M Chrome (2601226428) 2601226428

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
24 919 грн.

Змішувач для умивальника одноважільний RAMON SOLER AROLA хром латунь 2601226428

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
24 920 грн.

Змішувач для умивальника Ramon Soler Arola M хром (2601226428) 2601226428

Змішувач для умивальника Ramon Soler Arola M хром (2601226428) пропонуємо підібрати від бренду Ramon Soler у інтернет магазин... щеі опалення Teploradost Наші консультанти підберуть для вас найкращі товари напишіть на email або наберіть за номером телефону (067) 478-51-55. Також, вибирайте змішувачі від якісних брендів - тільки у нас. Якщо у вас виникли будь-які питання за цим товаром Змішувач для умивальника Ramon Soler Arola M хром (2601226428) можете уточнити необхідну інформацію у нас. Інтернет магазин Teploradost.com.ua виконає постачання в Маріуполь, Львів, Львів , а також ін. куточки України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись

Ramon Soler Змішувач для умывальника Ramon Soler AROLA M, Хром (2601226428)

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
21 303 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Ramon Soler Arola 2601