Каталог   /   Компьютерная техника   /   Манипуляторы   /   Коврики для мышек   /   Redragon

Игровой коврик Redragon Flick 3XL

Фото - Коврик для мышки Redragon Flick 3XL
Видео 6Фото 23
Redragon Flick 3XL
900x400 мм1219x610 мм
Цвет
Тип
игровой
Размеры (ДхШхТ)
1219x610x3 мм
Форма коврика
прямоугольный
Материал поверхности
ткань
Материал основания
резина
Прошитый контур
Официальный сайт
ua.redragon-global.com
Дата добавления на E-Katalog
август 2022
Редактор E-Katalog, Коврики для мышек
Mykola Boberskyi, отредактировано 27.08.2022
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Redragon 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Redragon.

Купить Redragon Flick 3XL

Все цены 21 →

Килимок REDRAGON Flick 3XL P040 Black (70787) 70787

FOXTROT.UAС нами 10 лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
1 540 грн.

Redragon 70787

Найбільший килим у лінійці! Розмір (122х60 сантиметрів) дозволить застелити весь стіл! В основі – натуральна гума високої щіл... ещеьності. Гладкий і міцний шовк покриття легко очищається від забруднень і не деформується навіть при попаданні на нього рідини. Обшитий по краях. Особливості: Нековзна гумова основа Краї, посилені обпліткою, не схильні до деформації Килим прослужить набагато довше та не втратить зовнішній вигляд Відмінне шумопоглинання при приземленні миші та згладжування дрібних нерівностей поверхні столу Гладка поверхня забезпечує максимальну швидкість переміщення миші Вологовідштовхувальне покриття стійке до забруднення Спеціальне покриття легко очищається від забруднень і не деформується при попаданні на нього рідини Основа килима виконана зі спіненої натуральної гуми високої щільності Ідеальне зчеплення з будь-якою поверхнею столу Тип поверхні: Speed Вага без упаковки: 1.80 кг
Mallprix.comМенее года
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
1 379 грн.

Килимок для мишки Redragon Flick 3XL Black (70787) 70787

+ 93 балів ITbox, гума, тканина, speed, 1219 х 610 х 3 мм, Колір - чорний
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 540 грн.

Килимок для мишки Redragon Flick 3XL Black (70787) 70787

гума, тканина, speed, 1219 х 610 х 3 мм, Колір - чорний
Brain.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
1 540 грн.

Килимок для мишки Redragon Flick 3XL Black (70787) 70787

Найбільший килим у лінійці!Розмір (122х60 сантиметрів) дозволить застелити весь стіл! В основі – натуральна гума високої щіль... ещеності. Гладкий і міцний шовк покриття легко очищається від забруднень і не деформується навіть при попаданні на нього рідини. Обшитий по краях.Особливості:Нековзна гумова основаКраї, посилені обпліткою, не схильні до деформаціїКилим прослужить набагато
E-server.com.uaС нами 5 лет
(Киев)
Гарантия: 3 мес. от производителя
Пожаловаться
1 540 грн.
eще 16 предложений

Динамика цен на Redragon Flick 3XL

  • Минимальная
  • Средняя
  • Максимальная

Модификации Redragon Flick 3XL

Цены на Redragon Flick 3XL
Redragon Flick XL от 652 грн.16 предложений
Redragon Flick 3XL от 1 379 грн.23 предложения
Видеообзоры