Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   WEB-камери   /   Redragon

WEB-камера Redragon GW600 (77887)

Фото - WEB-камера Redragon GW600
Відео 12Фото 9
Redragon GW600
Колір
Призначення
для комп'ютера
Кількість мегапікселів
1.3
Зйомка HD (720p)
1280x720 пікс. 30 к/с
Фокусування
ручне
Функції та можливості
мікрофон з шумозаглушенням
кріплення на монітор
кріплення на штатив (різьба 1/4")
Кут повороту камери
360 °
Кут нахилу камери
90 °
Індикатори
активності та живлення
Підключення до ПК
USB-A
Комплектний кабель
вбудований
Габарити
91x47x31 мм
Офіційний сайт
redragonzone.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2021
Маркування виробника
77887

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Redragon 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Redragon.

Купити Redragon GW600

Усі ціни 23 →

Web-камера REDRAGON GW600 Fobos-2 720P Black (77227) 77227

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 18 міс. від виробника
Поскаржитись
1 594 грн.

Веб-камера Redragon GW600 Fobos-2 (77227) UA 77227

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 027 грн.

Веб-камера Redragon GW600 Fobos-2 720P (77227) Black 77227

Кредит под 0,01% на 6 мес.
Vodafone.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 570 грн.

Комп.Камера REDRAGON (77227) GW600 Fobos-2 720P 77227

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 350 грн.

Web-камера Redragon GW600 (77887) 77887

Redragon GW600 — веб-камера для зручного спілкування, участі у вебконференціях із колегами, дзвінків з друзями. Оснащена об'є... щективом 720P із фіксованим фокусуванням та функцією корекції світла. У кадрі ви завжди будете мати гарний вигляд, навіть якщо освітлення простору буде недостатнім. Для чіткої передачі голосу камера має пару MEMS-мікрофонів. Вони захищені від перешкод, тому
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Redragon GW600

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди