Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Ritter

Кухонний ніж Ritter 29-305-030

Фото - Кухонний ніж Ritter 29-305-030
Ritter 29-305-030
Колір
Тип
для хліба
Матеріал леза
сталь
Марка сталі
x30Cr14
Матеріал рукояті
пластик
Довжина леза
19.7 см
Товщина леза
2.5 мм
Лезо з зубцями
Країна походження бренду
Німеччина
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ritter 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ritter.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Ritter 29-305-030

Ніж для хліба RITTER 19,7 см (29-305-030) 29-305-030

Офіційний партнер Ritter
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
185 грн.

Ніж Ritter для хліба 19.7см. (29-305-030)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
187 грн.

Ніж для хліба Ritter 19.7 см (29-305-030)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж хлiбний Krauff Ritter 29-305-030 19,7 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
275 грн.

Динаміка цін на Ritter 29-305-030