Кухонний ніж Bergner BG-8854
Bergner BG-8854 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-8854
Ніж для хліба Bergner Nature BG-8854-MM 20 см | 226 грн. |
Ніж для хліба 20 см Nature Bergner BG-8854-MM | 333 грн. |
Ніж для хліба Bergner Natural life 20 см (BG-8854-MM) | 141 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →