Кухонний ніж Tramontina Usual 23042/107
Tramontina Usual 23042/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Usual 23042/107
Усі ціни 12 →Нож TRAMONTINA USUAL нож д/хлеба 178мм инд. блистер (23042/107) 23042/107 | 209 грн. |
Tramontina USUAL нож д/хлеба 178мм инд. блистер (23042/107) 23042/107 | 196 грн. |
TRAMONTINA Ніж кухонний Usual 17,8 см (23042/107) 23042/107 | 259 грн. |
Tramontina 23042/107 | 146 грн. |
Tramontina Usual 178 мм (23042/107) Usual178мм(23042/107) | 155 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →