Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXQuest C02 225/65 R16C 112R

Фото - Шини RoadX RXQuest C02 225/65 R16C 112R
Фото 4
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest C02 225/65 R16C 112R
225/65 R16
112
R
Сезон
літня
Тип
комерційна
Ширина
225 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
112
Індекс швидкості
R
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
72 дБ
Офіційний сайт
roadxtyres.com.au
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest C02 225/65 R16C 112R

Усі ціни 8 →

Roadx RXQuest C02 225/65 R16C 112/110R

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 651 грн.

Шина Roadx RXQuest C02 225/65 R16C 112/110R

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 604 грн.

RoadX RX Quest C02 225/65 R16C 112/110R

Бренд - RoadX ;Ширина - 225;Сезон - Літні;Тип авто - Легковантажний;Індекс навантаження - 112;Індекс швидкості - R;Посилення... ще- C;Профіль - 65;Діаметр - 16;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
5 737 грн.

Roadx RXQuest C02 (225/65R16 112/110R)

Speedline.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
3 063 грн.

Roadx RXQuest C02 (225/65R16 112R)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
2 625 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на RoadX RXQuest C02 225/65 R16C 112R

Модификації RoadX RXQuest C02 225/65 R16C 112R

Ціни на RoadX RXQuest C02 225/65 R16C 112R
RoadX RXQuest C02 225/65 R16C 112R від 2 604 грн.8 пропозицій