Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rockblade

Всесезонна шина Rockblade Rock 838C 235/65 R16C 115R

Фото - Шини Rockblade Rock 838C 235/65 R16C 115R
Фото 3
Виберіть розмір шин
Rockblade Rock 838C 235/65 R16C 115R
Сезон
всесезонна
Тип
комерційна
Ширина
235 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
115
Індекс швидкості
R
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rockblade 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rockblade.

Купити Rockblade Rock 838C 235/65 R16C 115R

Усі ціни 13 →

Rockblade Rock 838C 235/65 R16C 115/113R

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 139 грн.

Rockblade Rock 838C (235/65R16C 115/113R)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 234 грн.

Шина Rockblade Rock 838C 235/65 R16C 115/113R

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 951 грн.

Rockblade Rock 838C (235/65R16C 115R)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 988 грн.

Летние шины Rockblade Rock 838C 235/65 R16C 115/113R

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 155 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Rockblade Rock 838C 235/65 R16C 115R

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна