Всесезонна шина Powertrac VanTour 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Powertrac VanTour 235/65 R16C 115R 235/65 R16 113 R 235/65 R16 115 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac VanTour 235/65 R16C 115R
Усі ціни 25 →Шина Powertrac Vantour 235/65 R16C 115R | 3 009 грн. |
Powertrac Vantour 235/65 R16C 115/113R | 3 064 грн. |
Powertrac VanTour 235/65 R16C 115/113R | 3 408 грн. |
Летние шины Powertrac Vantour 235/65 R16C 115/113R 1000888623 | 3 175 грн. |
Powertrac Van Tour (235/65R16C 115R) | 2 975 грн. |
ще 20 пропозицій
Після Marangoni ecomm мене приємно здивувала. Відбалансувалась чудово, м'яка щодо марангоні, менш галаслива. Спочатку задоволень. Ціна, якість Немає Іван Глушко: користуюся Powertrac VanTour 185/75 R16C 104R менше місяця |
Додати відгук
Модификації Powertrac VanTour 235/65 R16C 115R
Ціни на Powertrac VanTour 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Powertrac VanTour 235/65 R16C 113R | від 3 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Powertrac VanTour 235/65 R16C 115R | від 2 965 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →