Всесезонна шина Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115R
Відео 3Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115R 235/65 R16 113 R 235/65 R16 115 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115R
Усі ціни 40 →Шина Premiorri Vimero Van 235/65 R16C 115R | 2 801 грн. |
Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115/113R | 2 978 грн. |
Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115/113R | 3 126 грн. |
Premiorri Vimero Van (235/65R16C 115R) | 2 728 грн. |
Всесезонные шины Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115/113R 1001867476 | 2 921 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115R
Ціни на Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 113R | від 2 937 грн. | 1 пропозиція | ||
Premiorri Vimero-Van 235/65 R16C 115R | від 2 169 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →