Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rosava

Літня шина Rosava Itegro 185/60 R15 84H

Фото - Шини Rosava Itegro 185/60 R15 84H
Відео 12Фото 3
Виберіть розмір шин
Rosava Itegro 185/60 R15 84H
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
84
Індекс швидкості
H
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
березень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.

Купити Rosava Itegro 185/60 R15 84H

Усі ціни 25 →

Росава Itegro 185/60 R15 84H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 648 грн.

Росава Itegro (185/60R15 84H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 664 грн.

Літня шина ROSAVA ITEGRO 185/60R15 84H

Диаметр шины: 15" * Индекс нагрузки шины: 84/500 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 60 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 185 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Країна виробництва: Україна * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 185/60R15 * Класс шины: C (Эконом) *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 543 грн.

ROSAVA Літня шина ROSAVA ITEGRO 185/60R15 84H

Диаметр шины: 15" * Индекс нагрузки шины: 84/500 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 60 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 185 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Країна виробництва: Україна * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 185/60R15 * Класс шины: C (Эконом) *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 653 грн.

ROSAVA Літня шина ROSAVA ITEGRO 185/60R15 84H

Диаметр шины: 15" * Индекс нагрузки шины: 84/500 * Индекс скорости: H * Высота профиля шины: 60 * Сезонность шин: Летние шины... ще* Ширина шини: 185 * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Країна виробництва: Україна * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 185/60R15 * Класс шины: C (Эконом) *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 581 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Rosava Itegro 185/60 R15 84H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Шини Rosava Itegro отримали змішані відгуки від користувачів. Багато хто відзначає низьку ціну та хорошу керованість на сухій дорозі, а також низький рівень шуму на певних моделях. Проте, деякі користувачі скаржаться на проблеми з балансуванням та шум на високих швидкостях. Деякі моделі виявилися слизькими на мокрій дорозі, що може бути небезпечним. Відгуки також вказують на швидкий знос та вібрації при певних швидкостях. Загалом, Rosava Itegro може бути хорошим вибором для тих, хто шукає бюджетні шини, але варто враховувати можливі недоліки, особливо якщо важлива безпека на мокрій дорозі.
Переваги

Мінуси

7
6
5
3
За таку ціну - ідеальна.
7 травня 2016
Довго сумніваючись, все ж придбав заради підтримки вітчизняного виробника шини Росава Itegro в Торговому Домі "Росава" в Білій Церкві. Пошкодував, чесно кажучи, на купівлю рідних покришок Continental на Suzuki SX4. Реклама Itegro, галас в пресі, вирішив спробувати. Ціна на Росаву - безкомпромісно низька: при заявлених 924 гривнях за шину 205/60 r16 зробили знижку 12%. Вийшло 130$ за 4 колеса. Оформили гарантію. Приємно обслужили. Але це поки про добре.
Приїхав на шиномонтаж, три колеса відбалансувалися чудово. Може, навчилися робити, чи просто обладнання нове? У відповідь я побачив скептичні усмішки майстрів. "Погоди, будемо передні ставити - вилізе..."
Точно! Останнє колесо - дисбаланс 50-55. Може, поїхати поміняти? "Перестань, - усміхається майстер, - це дурниця, не переживай". І заради чистоти експерименту, я вирішив залишити як є. Але в очі співробітнику, що відповідає за контроль якості на "Росаві", я б подивився з задоволенням! Браку, видно, на заводі зроду не було. Народ у нас терплячий.
Їду! Очікував відчути і почути пластиковість радянських шин. Але Itegro швидше м'яка, ніж жорстка. Намагаюся при двох відкритих вікнах, плавно збільшуючи швидкість, уловити звук покришок. Злощасний шум крізь свист вітру ледве вловлюється в діапазоні 45-70 км/год. Закрив вікна - тиша. 90 - тиша. 130 - все нормально. Як на замовлення пішов дощ. Їду по одеській трасі 100-130, повороти і перебудова без проблем. Різко знижував і збільшував швидкість - все чудово.
М'яка.
Зовсім не шумна.
Добра на мокрій трасі та бездоріжжі.
Одне колесо відбалансувати було непросто. Брак.
щойно купив(ла) Rosava Itegro
хороша модель, сподобалося
4 квітня 2017
У Кременчуці чотири колеса на ринку придбав. Одне лише з 5 гр., решта від 25 до 30 гр. М'яка, на різке гальмування 90 км/год. Дала відтяжку без вереску, що дало можливість випробувати "перевантаження", але без занесення - це нормально. 2000 тисяч по зносу поки нічого сказати не можу. Чи не шумна, але залежить від конкретного покриття, як і для будь-якої шини. Чи не вологому покритті тримає добре. На мою думку, більше для траси підходить, у місті напевно менше ресурс буде. Не для гонщиків, для плавної повільної їзди. Після придбання бюджетної гуми, не варто порівнювати її з barum, continental і т.п.
Недорого для сімейного авто.
Маса балансу.
однозначно - купувати
14 червня 2017
хороша гума за розумною ціною
Хороша керованість, низька шумність, пристойна міцність (кілька разів ловив дуже великі ями – все гаразд). При балансуванні вантажі від 0 до 25 грам (показник дуже хороший). З приводу ресурсу - говорити поки рано (пробіг 3 тис. км - слідів зносу не видно). Суб'єктивно: краще китайської та більшості російської гуми (доводилося їздити на малій кількості машин і була можливість порівняти). досвід...
не знайдено
користуюся Rosava Itegro 205/60 R15 91H кілька місяців
Показано 3 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
Відеоогляди