Літня шина Premiorri Solazo 185/60 R15 84H
Відео 23Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Premiorri Solazo 185/60 R15 84H 185/60 R15 84 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri Solazo 185/60 R15 84H
Усі ціни 35 →Шина Premiorri Solazo 185/60 R15 84H | 1 340 грн. |
Premiorri Solazo 185/60 R15 84H | 1 379 грн. |
Premiorri Solazo 185/60 R15 84H | 1 502 грн. |
Летние шины Premiorri Solazo 185/60 R15 84H 1000429999 | 1 359 грн. |
Premiorri Solazo (185/60R15 84H) | 1 331 грн. |
ще 20 пропозицій
26 11 26 23 |
Не рекомендую. Дуже швидко стирається. Пара передніх пройшла 20 тисяч і все, під заміну. Ціна. Наче вітчизняний виробник. На 1-2 сезони максимум. користуюся Premiorri Solazo 185/60 R15 84H більше року |
Норм за власну ціну. 195/65 R15 Брав виходячи з ціни і отримав таке: Гума не фонтан, дорогу тримає так собі, на швидкості пливе, гальмує посередньо. Чи не критично, очікувано. Втім на свою ціну, ні чого дивного. Якщо по місту і не поспішно, то можна брати. А от якщо на далекі поїздки, то краще подумати про краще гуму. Напрочуд відбалансувалася непогано 15-30гр. А ось що дійсно здивувало, так це те, що стерлася в нуль за 2 роки і при пробігу близько 25-30 т.км. в НУЛЬ! Зате поступово) Ціна та повна їй відповідність. Погана зносостійкість Дмитро: |
Купував у березні 2018 р. горе-балансувальники не могли вибалансувати, більше 105 км не могло їздити авто розривало від вібрацій, тис 20 від'їздів і вже був налаштований продати купити іншу але все ж таки вирішивши змінити перехвалений шиномонтаж і диво гума збалансувалась і навіть з вагою 30-50гр, (у горе-балансувальників на 3 колесах було 90-100гр на одному 70), маленька вібрація все ж таки втратила але на швидкості 125км, можливо трохи притер, поки на розбалансі їздив. В результаті накатавши трохи більше 100 тис.км. залишкова глибина протектора десь близько 2 мм., точно не міряючи так на око, по відчуттям гума трохи шумити, дорогу до 80 тис. тримала впевнено, і гальмувала теж, аквапланування не помічавши, зараз на сухо ще тримати а по мокрому асфальті вже пластмаса. Ще можу додати років зо два тому побачивши на передньому правому колесі надріз десь близько 3 см, не знаю звідки але так він і позбувся, не гулі не розриву. Для тих хто любити б/у, У ГОСТах пишуть що строк експлуатації шин не менше 5 років я б після 3-го року вже не купував би, що б там не писали В результаті стає пластмасова, як же потрібно собі та інших учасників дорожнього руху не поважати, щоб на такому економіті. Тож моя гума піде на Івана купала або до Верховної Ради, якщо запитати. Ціна і чесно відпрацьований ресурс. Горе-балансувальники, з несправним інструментом. Bear Bear: користуюся Premiorri Solazo 175/65 R14 82H більше року |
Показано 3 з 92 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Premiorri Solazo 185/60 R15 84H
Ціни на Premiorri Solazo 185/60 R15 84H |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo 185/60 R15 84H | від 1 290 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →