Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rovelo

Зимова шина Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T

Фото - Шини Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T
Виберіть розмір шин
Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
205 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
91
Індекс швидкості
T
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Під шип
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
D
Рівень шуму
72 дБ
Дата додавання на E-Katalog
січень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rovelo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rovelo.

Купити Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T

Усі ціни 6 →

Rovelo RWS-677 (205/55R16 91T)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 095 грн.

Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T (під шип)

Бренд - Rovelo;Сезон - Зимові;Індекс швидкості - T;Тип авто - Легковий;Під шип - Так;Ширина - 205;Профіль - 55;Діаметр - 16;І... щендекс навантаження - 91;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 160 грн.

Rovelo RWS677 (205/55R16 91T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T (под шип)

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
2 300 грн.

Зимова шина Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T (під шип)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 290 грн.

Шина Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T (під шип)

Маркетплейс: Rozetka.ua  KMGlasse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 292 грн.

Динаміка цін на Rovelo RWS-677 205/55 R16 91T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна