Дриль Ryobi RAD1801M (5133001166)
Фото - Дриль / шурупокрут Ryobi RAD1801M
Фото 5
Ryobi RAD1801M
Основне
Тип пристроюдриль
Конструкціякутова
Характеристики
Кількість обертів1100 об/хв
Редуктор1-швидкісний
Кількість швидкостей1
Реверсповзунковий
Вага1.83 кг
Патрон
Тип патронашвидкозатискний
Діаметр патрона10 мм
Макс. ⌀ свердління дерева38 мм
Макс. ⌀ свердління металу10 мм
Захисні функції
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїпідсвічування
Комплектаціябез зарядного пристрою
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаRyobi ONE+
Напруга батареї18 В
Офіційний сайтde.ryobitools.eu
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2015
Маркування виробника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Купити Ryobi RAD1801M
Шуруповерт акумуляторний Ryobi RAD1801M ONE
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
Шуруповерт-дриль Ryobi ONE+ RAD1801M 18В, кутовий, 15Нм, патрон 10мм (без АКБ і ЗП) 5133001166
Блокування шпинделя да Бічна ручка немає Час заряджання акумулятора, хв 1.5 А год 60 хв, 4 А год 120 хв, 2,6 А год 90 хв... щеДіаметр патрона, мм 10 Ємність акумулятора, А год - Зарядний пристрій у комплекті немає Кількість акумуляторів у комплекті, шт. 0 Кількість швидкостей, шт. 1 Макс. діаметр свердління в дереві, мм 38 Макс. діаметр свердління в кам'яній кладці, мм - Макс. діаметр
Bazaua.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
Дриль кутовий акумуляторний Ryobi RAD1801M ONE+ (без АКБ та ЗУ) 5133001166
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Під замовлення
Шуруповерт-дриль акумуляторний Ryobi RAD1801M 18V кутовий без АКБ та ЗП (5133001166)
rsal_text "> Шуруповерт-дриль акумуляторний Ryobi RAD1801M 18V кутовий без АКБ та ЗП (5133001166) Акумуляторна кутова дриль і... щедеальна для свердління дерева і металу, а також закручування шурупів в вузьких і важкодоступних місцях. Особливості: Швидкозатискний патрон і автоматичне блокування шпинделя для швидкої заміни оснащення LED підсвічування робочої області Намагнічена область для утримування і зберігання біт