Планшет
Samsung Galaxy Tab S9 128 ГБ / 5G (SM-X716BZAAEUB)
Фото 8 |
Samsung Galaxy Tab S9 128 ГБ / 5G
Galaxy S120 Гцмощный процессорультратонкийпыле-,влагозащитаUSB CGPSWi-Fi 6ELTE5Gстереозвукстилусемкий аккумуляторнет mini-Jack 3.5 мм
Система:Android 13
Диагональ дисплея:11 "
Разрешение:2560x1600 пикс
Память:128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:13 МП, съемка 4K
Селфи камера:12 МП
Емкость батареи:8400 мАч
Материал корпуса:металл
Вес:498 г
Поддержка работы с Samsung DeX. Поддержка цветовой палитры DCI-P3.
От предыдущего поколения отличается наличием матрицы Dynamic AMOLED X2, поддержкой IP68 и улучшенным флагманским процессором.
Все характеристики
Характеристики Galaxy Tab S9 128GB 5G
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Samsung 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Samsung.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Samsung Galaxy Tab S9 128 ГБ / 5G
Все цены 34 →Планшет Samsung Galaxy Tab S9 5G 8/128GB Beige (SM-X716BZEA) | 32 549 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB 5G Beige (SM-X716BZEA) | 33 028 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB 5G Graphite (SM-X716BZAA) | 27 999 грн. |
Планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB 5G Graphite (SM-X716BZAA) | 27 499 грн. |
Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB 5G Beige (SM-X716BZEA) | 32 837 грн. |
eще 20 предложений
Користуюсь вже майже 6 місяців. Можу сказати що дійсно гарна модель, всі програми та іграшки літають. Грати можу у важкі гри годинами і планшет не гріється, але для мене є суттєвим недоліком ШИМ, він тут дуже сильний і у вечорі коли яскравість екрану знижую менше половини очі дуже швидко втомлюються і пекуть. Хоча с IPS планшетом такого взагалі ніколи не було, тому трохи жалію що не витримав і купив s9, а не почикав s9FE. Я не дуже вимогливий до кольорової передачі і тому вважаю що топовий дісплей не вартий зору, якщо у вас є чутливість до ШИМ Швидкий
Не гріється Добре тримає акумулятор Чутливе і швидкий відгук пенсл Якісна контрастність та насиченість зображення ШИМ і ще раз ШИМ Дмитрий: пользуюсь Samsung Galaxy Tab S9 128GB несколько месяцев |
Придбав і користуюсь із задоволенням. Для роботи в luma fusion та lightroom - ідеально. В порівнянні із попередником s8 працює помітно швидше. Екран фантастичний, швидкий. Батареї на цілей день. Гарний професійний інструмент. Раджу. Продуктивність, екран, автономність В комплекті немає блочка зарядки Alex Aero: пользуюсь Samsung Galaxy Tab S9 256GB несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Samsung Galaxy Tab S9
Цены на Samsung Galaxy Tab S9 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Tab S9 128 ГБ | от 22 123 грн. | 50 предложений | ||
Samsung Galaxy Tab S9 128 ГБ / 5G | от 26 899 грн. | 34 предложения | ||
Samsung Galaxy Tab S9 256 ГБ | от 30 799 грн. | 26 предложений | ||
Samsung Galaxy Tab S9 256 ГБ / 5G | от 33 099 грн. | 47 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →