Блок питания Seasonic PRIME TX PRIME TX-750
Видео 16Фото 12 |
Seasonic PRIME TX PRIME TX-750 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Seasonic.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Seasonic PRIME TX PRIME TX-750
Блок питания SeaSonic PRIME Ultra 750W Titanium (SSR-750TR) PRIME-TX-750 | 9 997 грн. |
Блок живлення Seasonic Prime TX-750 80Plus Titanium 750W (PRIMETX750) | 11 890 грн. |
Seasonic Prime TX-750 80Plus Titanium 750W (PRIMETX750) | 11 600 грн. |
Seasonic Prime TX-750 80Plus Titanium 750W (PRIMETX750) | 11 890 грн. |
Seasonic Prime TX-750 80Plus Titanium 750W (PRIMETX750) | 12 180 грн. |
Безліч кабелів підключення
Гібридний режим вентилятора Максимальний комплект усього можливого Плоскі кабелі підключення Здох за 3,5 місяці роботи без нагрузки при 12 річній гарантії Andrii Mykolayovych Bohachev: пользуюсь Seasonic PRIME TX-750 месяц и более |
Показано 1 из 2 отзывов
eще 1 отзыв
23 марта 2021, 14:57
Хватит ли мощности БП? #
Хватит ли 850ват на систему с rtx 3080, amd 5900x, оперативкой Corsair Dominator Platinum RGB 4x8, трехсекционной водянкой NZXT Kraken Z73, 5 rgb куллерами и 2 ssd?
Показано 3 из 4 вопросов
eще 1 вопрос
Видеообзоры
Модификации Seasonic PRIME TX
Цены на Seasonic PRIME TX |
---|---|---|---|---|
Seasonic PRIME TX PRIME TX-650 | от 8 651 грн. | 3 предложения | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-750 | от 9 997 грн. | 5 предложений | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-850 | от 12 400 грн. | 9 предложений | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-1000 | от 15 739 грн. | 8 предложений | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-1300 | от 20 160 грн. | 4 предложения | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-1600 | от 23 360 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Купив в червні 2018 року на brain.com.ua
Відразу при покупці один з вхідних роз’ємів на блоці трошки(1-2 мм) вилазив на фоні інших. Так як я більшість часу був за кордоном ПК не користувався.
За 8 місяців що він у мене знаходився, відпрацював лише 3,5 місяці і здох. Повернув по гарантії.
І це преміум Титаніум версія у якого гарантія 12 років.
Комплектація максимальна, кабелів різних багато, гібридний режим вентилятора(безшумний практично)
Якщо б не здох - дуже б радив до покупки проте нажаль мій блок 10 річної давності справляється краще ніж даний екземпляр!