Блок живлення Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 (SSR-850FX)
Відео 33Фото 13 |
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850
Усі ціни 7 →Блок питания Seasonic SSR-850FX FOCUS-GX-850 | 9 002 грн. |
Блок живлення Seasonic Focus GX 850W 80 Plus Gold (FOCUSGX850) | 6 232 грн. |
Seasonic Focus GX 850W 80 Plus Gold (FOCUSGX850) | 6 384 грн. |
Блок питания SeaSonic SSR-850FX | 6 530 грн. |
Блок живлення SeaSonic Focus GX 850W 80 Plus Gold (FocusGX850) | 6 406 грн. |
Блок питания SeaSonic Focus GX 850W 80 Plus Gold (FocusGX850) | 6 412 грн. |
Блок живлення SeaSonic SSR-850FX | 6 621 грн. |
0 0 1 3 |
Така сама начинка і в Antec EA650G Pro. Якість. Важкий (але це плюс). |
Давати оцінку рано. пару місяців у роботі. але постачання правда багата. все в мішках. вертушка тиха. модуль .плюс версія була із тестером. Напівпасивний охлад. 650Вт обійшлися в 120 €. Сисонік. режим охолодження. 10 років гарантії. начинка. 80+G Рано говорити. сподіваюся йому можна довірити комп'ютер. starpom: користуюся Seasonic FOCUS GX-650 кілька місяців |
Офігенний БЖ. Комплектація взагалі царська, мішечки, коробочки, пакетики)) Чесно кажучи, не очікував такого від БЖ за 120 баксів. Проводи довгі, ті що на додаткове живлення ще й розділені (6 +2 або 8) Все в металевій обплетенні, коротше я в захваті). Чого варта кнопка вимкнення або включення пасивного охолодження. Я взагалі про таке не знав. Заміряв ККД (видачу) у навантаженні, виходило 88% при подачі 500 ВТ! Низькі та середні навантаження його взагалі не чути, на високих чути, але слабко. Чи не перегрівається. Подивився під сетом компонування, все дуже акуратно зроблено. Знайшов в інеті фотку в розібраному стані, все на японських запчастинах, майже всі полімерні конденсатори. Відчувається і важкість. і благородне щось. Поставив у комп'ютер і прямий на 100% впевнений, що відорає не один рік. Сподіваюся мій відгук допоможе комусь визначитися, а я дуже задоволений. Якість виробництва на висоті. Хороша комплектація та увага до деталей. Довгі кабелі + розділені по пін. Відмінне ККД. Тихий. Немає Антон Ч: користуюся Seasonic FOCUS GX-550 кілька місяців |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
28 грудня 2020, 22:23
Появятся ли в наличии? #
выбираю между seasonic focus платинум на 850 или голд на 850. недавно я точно помню голд на 850 был в наличии, а сейчас вообще ничего нет. это связано с праздниками как я понимаю? появятся ли блоки в наличии заново?
7 листопада 2020, 19:47
Блок питания в связке i7 10700 и RTX 3080 #
Здравствуйте!
Будет ли данный блок питания на 850 w достаточным для игрового компьютера на базе Intel i7 10700F и видеокарты RTX 3080 (конкретного производителя пока не выбрал). Спасибо!
Показано 3 із 17 запитань
ще 14 запитань
Відеоогляди
Модификації Seasonic FOCUS GX
Ціни на Seasonic FOCUS GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 | від 5 696 грн. | 4 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 | від 6 143 грн. | 5 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 | від 6 232 грн. | 7 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-1000 | від 7 790 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →