Блок живлення Seasonic Vertex GX Vertex GX-1200
Фото 8 |
Seasonic Vertex GX Vertex GX-1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic Vertex GX Vertex GX-1200
Усі ціни 23 →Seasonic Vertex GX-1200W Gold PCIE5 (12122GXAFS) 12122GXAFS | 14 699 грн. |
Блок питания Seasonic 1200w vertex gx-1200 (12122gxafs) | 13 129 грн. |
Seasonic 1200W VERTEX GX-1200 12122GXAFS | 12 459 грн. |
Блок питания Seasonic 1200W VERTEX GX-1200 (12122GXAFS) 12122GXAFS | 12 066 грн. |
Seasonic VERTEX GX-1200 (12122GXAFS) | 12 121 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Seasonic Vertex GX
Ціни на Seasonic Vertex GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic Vertex GX Vertex GX-750 | від 7 954 грн. | 3 пропозиції | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-850 | від 7 913 грн. | 21 пропозиція | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-1000 | від 9 307 грн. | 23 пропозиції | ||
Seasonic Vertex GX Vertex GX-1200 | від 11 360 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →