Блок живлення Seasonic PRIME TX PRIME TX-1600
Відео 16Фото 7 |
Seasonic PRIME TX PRIME TX-1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic PRIME TX PRIME TX-1600
Усі ціни 6 →Блок питания SeaSonic Prime TX-1600 (PRIME-TX-1600) PRIME-TX-1600 | 26 139 грн. |
Блок живлення Seasonic PRIME TX-1600 80Plus Titanium 1600W | 23 944 грн. |
Seasonic PRIME TX-1600 80Plus Titanium 1600W | 23 360 грн. |
Seasonic PRIME TX-1600 80Plus Titanium 1600W | 23 944 грн. |
Seasonic PRIME TX-1600 80Plus Titanium 1600W | 24 528 грн. |
Блок живлення SeaSonic Prime TX-1600 (PRIME-TX-1600) | 26 411 грн. |
Безліч кабелів підключення
Гібридний режим вентилятора Максимальний комплект всього можливого Плоскі кабелі підключення Здох за 3,5 місяці роботи без навантаження за 12 річної гарантії Andrii Mykolayovych Bohachev: користуюся Seasonic PRIME TX-750 місяць і більше |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
12 грудня 2022, 17:24
Какой подшипник у вентилятора блока питания Seasonic Prime TX на 1 киловат #
23 березня 2021, 14:57
Хватит ли мощности БП? #
Хватит ли 850ват на систему с rtx 3080, amd 5900x, оперативкой Corsair Dominator Platinum RGB 4x8, трехсекционной водянкой NZXT Kraken Z73, 5 rgb куллерами и 2 ssd?
Игорь
15 січня 2021, 11:10
Прошу помощи #
Приветствую, планирую обновлять ПК, потянет ли этот БП связку RTX3090, I9-10900KF Ну и по мелочи 2 SSD, звуковая карта.
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Seasonic PRIME TX
Ціни на Seasonic PRIME TX |
---|---|---|---|---|
Seasonic PRIME TX PRIME TX-650 | від 8 651 грн. | 3 пропозиції | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-750 | від 9 997 грн. | 5 пропозицій | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-850 | від 12 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-1000 | від 15 719 грн. | 8 пропозицій | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-1300 | від 20 160 грн. | 4 пропозиції | ||
Seasonic PRIME TX PRIME TX-1600 | від 23 360 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо
Купивши у червні 2018 року на brain.com.ua
Відразу при покупці один із вхідних роз'ємів на блоці трохи (1-2 мм) вилазив на фоні інших. Бо я більшість годин був за кордоном ПК не користувався.
За 8 місяців що він у мене знаходився, відпрацював лише 3,5 місяці і здох. Повернувши за гарантією.
І це преміум Титаніум версія у якого гарантія 12 років.
Комплектація максимальна, кабелів різних багато, гібридний режим вентилятора(безшумний практично)
Якщо б не здох - дуже б радив до покупки проте нажаль мій блок 10 річної давності справляється краще ніж даний примірник!