Опрыскиватель Sila ES-12L (550941)
Видео 1Фото 2 |
Sila ES-12L |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sila 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sila.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Sila ES-12L
Все цены 7 →Обприскувач акумуляторний СИЛА ES-12L | 1 335 грн. |
Акумуляторний обприскувач СИЛА ES-12L | 1 337 грн. |
Обприскувач акумуляторний ES-12 л. Сила (550941) | 1 399 грн. |
Обприскувач акумуляторний Сила ES-12L | 1 667 грн. |
Оприскувач садовий акумуляторний на 12 літрів СИЛА ES-12L електрообприскув | 1 390 грн. |
Обприскувач акумуляторний 12 л ES-12L СИЛА | 1 347 грн. |
Обприскувач акумуляторний СИЛА ES-12L | 1 450 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →