Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   SKMEI

Наручний годинник SKMEI 1816SIBK

Фото - Наручний годинник SKMEI 1816SIBK
SKMEI 1816SIBK
Основне
Статьчоловічі
Країна походження брендуКитай
Механізм
Тип механізмукварцові
Секундна стрілканемає
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатазмішаний
Розмітка циферблатамітки
Колірсріблястий з чорним
Підсвічуваннялюмінесцентне покриття/електронне
Функції та можливостібудильник
секундомір
таймер
день тижня
дата (число місяця)
дата (місяць року)
світовий час
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусалатунь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скламінеральне
Ремінецьбраслет сталь
Колір ремінцянержавіюча сталь
Застібкакліпса (розкладається)
Інше
Захист від води30 WR / 3 ATM
Діаметр / ширина41 мм
Товщина12 мм
Вага147 г
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKMEI 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKMEI.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити SKMEI 1816SIBK

Усі ціни 6 →

Чоловічі годинники Skmei 1816SIBK Silver-Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  StepUpStyle З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 180 грн.

Годинник наручний чоловічий Skmei 1816SIBK чорний з сріблястим

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
681 грн.

Годинник наручний Skmei 1816SIBK 3 АТМ 42 мм Silver

Маркетплейс: Rozetka.ua  RSI З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 103 грн.

Годинник наручний 1816SIBK SKMEI, Срібний ремінь, Чорний циферблат (SILVER-BLACK)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Nitro-shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
715 грн.

Годинник наручний Skmei 1816SIBK 3 АТМ 42 мм Silver

Маркетплейс: Rozetka.ua  zakupu З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
940 грн.

Skmei 1816SIBK Silver-Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  FOX Trim З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 359 грн.

Динаміка цін на SKMEI 1816SIBK