Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   SKMEI

Наручний годинник SKMEI 9068CF

Фото - Наручний годинник SKMEI 9068CF
Фото 10
SKMEI 9068CF
Основне
Статьунісекс
Країна походження брендуКитай
Механізм
Тип механізмукварцові
Секундна стрілка+
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки
Коліркоричневий
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусапластик
Колір корпусакоричневий
Матеріал скламінеральне
Ремінецьремінець каучук
Колір ремінцякоричневий
Застібкакласична (з пряжкою)
Інше
Захист від води50 WR / 5 ATM
Діаметр / ширина40 мм
Товщина9 мм
Вага37 г
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити SKMEI 9068CF

Усі ціни 20 →

Skmei 9068CF Coffee

Маркетплейс: MAUDAU  Lekos З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
550 грн.

Skmei Наручний годинник Skmei 9068CF Coffee (1080-2923)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
659 грн.

Наручний годинник Skmei 9068CF Coffee (1080-2923)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Наручний годинник 9068CF Coffee Skmei (2000003180851)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Made for your Space З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
674 грн.

Годинник наручний Skmei 9068CF Coffee 5132010

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
595 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на SKMEI 9068CF