Каталог   /   Дом и ремонт   /   Автономное питание и энергообеспечение   /   ИБП   /   Socomec

ИБП Socomec NETYS PR-2000VA 2000 ВА

Фото - ИБП Socomec NETYS PR-2000VA 2000 ВА
Socomec NETYS PR-2000VA 2000 ВА
1500 ВА2000 ВА
Основное
Типинтерактивный
Форм-факторобычный (Tower)
Вход
Входное напряжение1 фаза (230 В)
Диапазон входного напряжения170-280 В
Байпас (включение напрямую)отсутствует
Выход
Выходное напряжение1 фаза (230 В)
Пиковая выходная мощность2000 ВА
Номинальная выходная мощность1400 Вт
Форма выходного сигналачистая синусоида (PSW)
Выходная частота50-60 Гц
Разъемов C13/C14 с резервом6 шт
Защита
Защитазащита от короткого замыкания
защита от перегрузки
фильтрация помех
защита линии передачи данных
звуковая сигнализация
Предохранительплавкий
Интерфейсы управленияUSB type B
Общее
Дисплей
Температура эксплуатации0 – 40 °C
Размеры (ВхШхГ)205x145x390 мм
Вес13.2 кг
Дата добавления на E-Katalogавгуст 2015
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Socomec 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Socomec.

Купить Socomec NETYS PR-2000VA 2000 ВА

ДБЖ SOCOMEC NETYS PR MT2000ВА

Technofox.com.uaС нами 7 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес.
Пожаловаться
24 050 грн.

ДБЖ Socomec Netys 2000 (NPR-2000-MT)

ДБЖ Socomec Netys 2000 (NPR-2000-MT) забезпечує стабільне резервне живлення для критичних систем завдяки лінійно-інтерактивні... ещей архітектурі та високій ефективності. Потужність 1400 Вт/2000 ВА дозволяє підтримувати роботу обладнання під час відключень електроенергії до 60 хвилин при повному навантаженні. Вбудований автоматичний регулятор напруги (AVR) стабілізує вихідну напругу, захищаючи підключені пристрої від перепадів та збоїв у мережі. Модель оснащена шістьма розетками IEC C13, що забезпечують зручність підключення кількох пристроїв одночасно. Вихідна напруга має форму суцільної синусоїди, що гарантує безпечну роботу чутливих електронних систем. Час перемикання складає всього 6 мс, що дозволяє безперебійно переключатися між мережею та резервним живленням. Конструкція вежа має компактні розміри (14,5x39x20,5 см) і вагу 13,2 кг, що полегшує монтаж і транспортування. Socomec Netys 2000 підходить для використання в офісах, дата-центрах та інших критичних сферах, де важлива стабільність електропостачання. Надійність і сучасні технічні характеристики роблять цей ИБП оптимальним рішенням для забезпечення безперервної роботи обладнання в будь-яких умовах.
Redprice.saleС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
31 977 грн.

ДБЖ Socomec Netys 2000 (NPR-2000-MT)

Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
31 983 грн.

ДБЖ Socomec Netys 2000 (NPR-2000-MT) NPR-2000-MT

ДБЖ Socomec NPR-2000-MTПотужність 1400Вт/2000ВА6x IEC C13Лінійно-інтерактивна архітектура60 хвилин резервного копіюванняОсобл... ещеивості продуктуПродуктВиробникSocomecКод виробникаNPR-2000-MTEAN8027122515269ФізичніШирина [см]14.5Глибина [см]39Висота [см]20.5Вага [кг]13.2ХарактеристикиФорма вихідної напругиСуцільна синусоїдаЕфективна потужність1400 WВидима потужність2000 ВАЧас резервування при 100% навантаженніНемає даних50% робочий цикл12.5 хвилинЧас перемикання6 мсСередній час заряджанняНемає данихТехнічніАрхітектураЛінійно-інтерактивнаКорпусВежаХолодний стартНемаєАвтоматичне регулювання напруги (AVR)ТакПідключенняКількість розеток IEC C136Французькі розетки0Розетки Schuko0Розетки RJ-11НемаєРозетки RJ-45НемаєХарактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
31 984 грн.

ДБЖ Socomec Netys 2000 (NPR-2000-MT)

ДБЖ Socomec Netys 2000 (NPR-2000-MT) забезпечує стабільне резервне живлення для критичних систем завдяки лінійно-інтерактивні... ещей архітектурі та високій ефективності. Потужність 1400 Вт/2000 ВА дозволяє підтримувати роботу обладнання під час відключень електроенергії до 60 хвилин при повному навантаженні. Вбудований автоматичний регулятор напруги (AVR) стабілізує вихідну напругу, захищаючи
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
31 974 грн.

Динамика цен на Socomec NETYS PR-2000VA 2000 ВА

Обзор модели на основе отзывов пользователей
ИБП Socomec NETYS PR-2000VA 2000 ВА представляет собой интерактивный источник бесперебойного питания с чистой синусоидой на выходе, что делает его подходящим для использования в различных условиях. Он оснащен шестью разъемами C13/C14 с резервом и обеспечивает защиту от короткого замыкания, перегрузки и помех, а также имеет звуковую сигнализацию. Несмотря на наличие дисплея и удобные размеры, некоторые пользователи отмечают, что модели Socomec NETYS, такие как PR-1500VA, могут иметь проблемы с надежностью и качеством сборки. Пользователи сообщают о случаях выхода из строя после короткого времени эксплуатации, что вызывает сомнения в долговечности устройства. В целом, хотя Socomec NETYS PR-2000VA может быть экономичным вариантом, стоит учитывать возможные риски и рассмотреть другие, более надежные решения для критически важных систем.
Плюсы

Минусы

Добавить отзыв

Модификации Socomec NETYS PR-2000VA

Цены на Socomec NETYS PR-2000VA
Socomec NETYS PR-1500VA 1500 ВАот 17 820 грн.5 предложений
Socomec NETYS PR-2000VA 2000 ВАот 24 050 грн.5 предложений