ДБЖ PowerWalker VI 3000 RLE 3000 ВА (10121101)
![]() |
PowerWalker VI 3000 RLE 3000 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити PowerWalker VI 3000 RLE 3000 ВА
Усі ціни 32 →| 23 229 грн. | ![]() |
Джерело безперебійного живлення лінійно-інтерактивний PowerWalker VI 3000 RLE (10121101) | 23 229 грн. |
PowerWalker Vi 3000 Rle Black (10121101) | 22 683 грн. | ![]() |
| 22 891 грн. |
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 3000 RLE (10121101) 10121101 | 22 309 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації PowerWalker VI 3000 RLE
| Ціни на PowerWalker VI 3000 RLE |
|---|---|---|---|---|
| PowerWalker VI 1200 RLE 1200 ВА | від 14 422 грн. | 3 пропозиції | ||
| PowerWalker VI 2200 RLE 2200 ВА | від 15 980 грн. | 29 пропозицій | ||
| PowerWalker VI 3000 RLE 3000 ВА | від 21 059 грн. | 32 пропозиції | ||