Каталог   /   Фототехніка   /   Фотоапарати   /   Sony
Фотоапарат

Sony A1 II body

Фото - Фотоапарат Sony A1 II  body
Відео 27Фото 55
Sony A1 II body
Матриця:full frame, 50 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), вище 4K
Розмір знімка:8640x5760 пікс.
Діапазон ISO:50-102400
Серійна зйомка:30 к/с
Екран:3.2 '', сенсорний, поворотний
Підтримка 10-розрядного формату HEIF. Роз'єм 1000BASE-T LAN. HDMI Type-A із підтримкою USB Power Delivery. Склейка фотографій до 796 МП. Автофокус розпізнає очі людей та тварин. Інтелектуальний автофокус із функцією стеження за об'єктами.
OLED екран і видошукач.
Всі характеристики
Характеристики A1 II body
Колір
Тип фотокамери«бездзеркальна» (MILC)
Матриця
МатрицяКМОН (CMOS) BSI / Dual Bionz XR /
Розмір матриціfull frame / 35.9х24 мм /
Повне число МП51
Ефективне число МП50
Максимальний розмір знімка8640x5760 пікс.
Світлочутливість (ISO)50-102400
Чистка матриці
Запис в RAW-форматі
Об'єктив
Кріплення (байонет)Sony E
Ручне фокусування
Стабілізація зображеннязі зсувом матриці
Зйомка фото
HDR
2 диски управління
Замір балансу білого
Експокорекція± 5 EV, з кроком 1/2 або 1/3 EV
Автобрекетинг / ± 5 (3, 5 кадрів з кроком 1/3 EV, 1/2 EV) /
Режими експозиціїавтоматичний
пріоритет витримки
пріоритет діафрагми
ручний режим
Система виміру експозиціїточкова
центрозважена
матрична (оціночна)
Зйомка відео
Зйомка Full HD (1080)1920x1080 пікс. 120 к/с
Зйомка Ultra HD (4K)3840x2160 пікс. 120 к/с
Зйомка вище 4K7680×4320 пікс. 30 к/с
Формати запису файлівXAVC S, XAVC HS, XAVC S-I, H.264, H.265
Ручне фокусування відео
Порти підключенняUSB-C
HDMI v 2.1
вихід на навушники
вхід мікрофона
Фокусування
Режими автофокусаодин знімок
AI фокус
слідкуючий
по обличчю
по усмішці
тварина в кадрі
Точок фокусування759 шт.
Сенсорне фокусування
Підстроювання фронт/бек
підсилення контурів
Видошукач і затвор
Видошукачелектронний / 9.44 млн. точок /
Кроп видошукача0.9 x
Охоплення кадру100 %
Витримка30 -1/32000 с / механічний затвор до 1/8000 с /
Серійна зйомка30 к/с
Тип затвораелектронний/механічний
Дисплей
Діагональ дисплея3.2 ''
Роздільна здатність дисплея2095 тис. пікс.
Сенсорний екран
Поворотний дисплей
Додатковий екран
Пам'ять і комунікації
2 слота для карт пам'яті
Типи карт пам'ятіSD, SDHC, SDXC / CFexpress Type A /
КомунікаціїWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
NFC-чип
керування зі смартфона
Спалах
вбудований спалах
Підключення зовнішнього спалаху
X-синхронізація спалаху1/200 с
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Модель акумулятораNP-FZ100
Ємність акумулятора2280 мАгод
Знімків на заряді520 шт
Інше
Матеріал корпусамагнієвий сплав
Захистзахист від пилу та води
Габарити (ШхВхТ)136x97x83 мм
Вага743 г
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.

Купити Sony A1 II body

Усі ціни 14 →

Бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A1 II Body Black - English language

Sony Alpha A1 Body (ILCE1.CEC) - флагманський беззеркальной фотоапарат з байонетом Sony E, покликаний, на думку японського... щевиробника, розширювати творчі можливості. У службу оному задіяні можливості 8К-відеозйомки з частотою 30 к / с, серійної зйомки зі швидкістю 30 к / с, 5-осьова оптична стабілізація, 759-точкова фазова автофокусування і подвійний слот під карти пам'яті CFexpress Type A. Sony Alpha A1 Body ( ILCE1.CEC) виконаний в захищеному 737-граммовом магнієвому корпусі, заснованому на 50-мегапіксельний сенсор CMOS Exmor RS габаритами 36х24 мм з максимальним розміром знімка 8640x5760 точок і процесором зображення Bionz XR.
Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від магазину
Під замовлення
Поскаржитись
269 889 грн.

Фотоапарат SONY Alpha a1 II body (ILCE1M2B.CEC) ILCE1M2B.CEC

Ще один крок уперед α1 II дає користувачам усе необхідне для досягнення високої точності зйомки та більше, включаючи роздільн... щеу здатність 50 МП, автофокусування з розпізнаванням об'єктів на основі ШІ, високошвидкісну серійну зйомку та вдосконалений робочий процес від зйомки до доставки, що забезпечує професіоналам неперевершену ефективність і свободу. Поєднання передових технологій для видатної продуктивності Величезний обсяг даних, отриманих із 50,1-мегапіксельного повнокадрового сенсора Exmor RS, обробляється в реальному часі процесором BIONZ XR від Sony. Передова система обробки ШІ застосовує високорівневе розпізнавання об'єктів для надійного визначення широкого спектра об'єктів. Ці передові технології об'єднуються, спрощуючи зйомку навіть найскладніших сюжетів у винятковій роздільній здатності, без затемнення та з повним відстеженням автофокусу/автоекспозиції зі швидкістю до 30 кадрів на секунду. Передовий процесор ШІ для високоточого розпізнавання об'єктів α1 II оснащена спеціальним процесором ШІ, який допомагає точніше розпізнавати людей на основі аналізу пози людини, а також підтримує розпізнавання багатьох інших об'єктів, таких як тварини, транспортні засоби та комахи, з високою точністю. Це призводить до значного покращення Real-time Recognition AF і Real-time Tracking, а також до підвищення загальної продуктивності автофокусу. Покращене розпізнавання людського ока на 30% Real-time Recognition AF підвищив точність розпізнавання очей людини приблизно на 30%, а аналіз пози покращує розпізнавання об'єктів, які відвернулися від камери, носять сонцезахисні окуляри або частково приховані. Розпізнавання віддалених
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
262 999 грн.

Sony Alpha A1 Ii Body (ILCE1II.CEC)

Тип матриці: CMOS / Розмір матриці: 36x24 мм / Кількість мегапікселів: 50 / Максимальний розмір кадру: 8640x5760 / Змінний об... ще'єктив: + (Sony E-mount) / Чутливість ISO: 50-102400 / Типи файлів: RAW, JPEG / Запис відео (розмір кадру): 8K (7680x4320) / LCD-екран: 3", 1440000 / Інтерфейс підключення: USB Type-C, HDMI / Розміри: 136x97x83 мм / Маса: 743 г
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
276 345 грн.

Sony Alpha A1 Ii Body (ILCE1II.CEC)

Тип матриці: CMOS / Розмір матриці: 36x24 мм / Кількість мегапікселів: 50 / Максимальний розмір кадру: 8640x5760 / Змінний об... ще'єктив: + (Sony E-mount) / Чутливість ISO: 50-102400 / Типи файлів: RAW, JPEG / Запис відео (розмір кадру): 8K (7680x4320) / LCD-екран: 3", 1440000 / Інтерфейс підключення: USB Type-C, HDMI / Розміри: 136x97x83 мм / Маса: 743 г
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
281 463 грн.

Фотоапарат Sony Alpha A1 II Body Black (ILCE1II.CEC)

Sony Alpha 1 II — Новий еталон професійної бездзеркальної камери Sony Alpha 1 II — це поєднання неймовірної р... щеоздільної здатності, швидкості та інтелектуальних технологій нового покоління. Камера розроблена для професіоналів, які не йдуть на компроміси, пропонуючи передовий AI-процесор для автофокусування та вдосконалену ергономіку для тривалої роботи. Ключові переваги: -
Babuy.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
279 299 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Sony A1 II body

Відеоогляди