Об'єктив Tamron 17-70mm f/2.8 VC RXD Di III-A
Відео 1Фото 7 |
Tamron 17-70mm f/2.8 VC RXD Di III-A |
|
Практичний "універсал «для гвардії кропнутих бездзеркалок Sony з» шеститисячної" Ліги. Головне перевага моделі-широке охоплення еквівалентних фокусних відстаней 25.5-105 мм, та ще й з постійно високою максимальною світлосилою у всьому діапазоні зумування f/2.8. Об'єктив проявить себе як в пейзажному жанрі фотографії, так і при зйомці портретів або великих планів. Оптично Tamron 17-70 F2.8 Di III-A VC RXD побудований за формулою 16 елементів в 12 групах.
Серед них затесалися один гібридний і два литих асферичних елемента для забезпечення високої роздільної здатності зображення. Також на борту моделі мешкають оптичний стабілізатор, безшумний кроковий привод системи автофокусування Rapid eXtra-silent Stepping Drive (RXD), 9-пелюсткова діафрагма для ефектного розмиття фону. Фокусується об'єктив з відстані від 19 см в ширококутному положенні зуму до 39 см на максимальному наближенні. Спільно з "універсалом" можна використовувати відповідні світлофільтри діаметром 67 мм.Об'єктив ускладнює вагу фотоапарата приблизно на 525 г і збільшує габарити комплекту з камерою на 119 мм в довжину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Купити Tamron 17-70mm f/2.8 VC RXD Di III-A
Усі ціни 20 →Універсальний об'єктив Tamron AF 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD | 26 110 грн. |
Tamron AF 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD (FUJIFILM) | 25 800 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Tamron Af 17-70mm f / 2.8 Di III-A Vc Rxd (Sony) | 26 999 грн. |
Объектив для фотоаппарата Tamron Af 17-70mm f/2.8 Di III-A Vc Rxd (Sony) | 26 899 грн. |
Tamron 17-70mm f/2.8 Di III-A VC RXD Fuji X | 29 340 грн. |
Цей об'єктив мене здивував своєю картинкою. Прекрасна картинка, повна відсутність віньєтки або спотворень на всіх фокусних, шикарний бок і тд. Картинка дуже яскрава, жива та об'ємна. Дивовижний контраст та різкість. Що дивно - шикарний стабілізатор, який підлаштовується під ситуацію (без жартів). Мені дуже подобається як він знімає вдень, особливо в приміщеннях. Заднє тло розмивається в молоко, і дуже різке зображення навіть на максимально відкритій діафрагмі. Дуже чуйний, м'який і водночас швидкий автофокус. Немає затупів чи посмикувань. Так само добре підходить як для портрета, так і для пейзажу. Не боїться контрового світла і не хроматит. Це мій перший об'єктив від тамрона, ризикнув, подивившись огляди. Я спеціально не пишу про те, що написано на коробці, типу торієве покриття на передній лінзі і процесор з вбудованим інтелектом, для обробки об'єкта в кадрі та синхронізації разом з камерою. Просто це найкращий об'єктив у моєму парку скла. Тягаю його скрізь і всюди. Навіть при зйомці проти яскравого фону - відмінний бік, з правильними кругляшами. Раніше таке було можливе лише з фіксом. Об'єктив зроблений із пластику, зібраний ідеально та дуже ергономічний. Радий, що ризикнув. Прекрасна картинка. Чудовий фокус. Відмінний стабілізатор. Навіть не дуже вдалі кадри чудово витягуються в лайтрумі, за рахунок гарної різкості та контрасту. Не помітив жодних спотворень, навіть у складних умовах зйомки. Є вологозахист, хоча я ще не користувався цією перевагою) Лише ціна. Niksik91: користуюся Tamron 17-70mm f/2.8 VC RXD Di III-A кілька місяців |