Плита Stenson ME-0014 S белый
Stenson ME-0014 S 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Stenson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Stenson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Stenson ME-0014 S белый
Все цены 6 →Плита електрична переносна двоконфоркова Stenson ME-0014 | 584 грн. |
Плита електрична настільна Stenson ME-0014-S 1000 Вт | 964 грн. |
Електроплита переносна двоконфорочна Stenson ME-0014S 2000W білий | 973 грн. |
Плита електрична настільна Stenson ME-0014-S 1000 Вт | 933 грн. |
Електроплита переносна двоконфорочна Stenson ME-0014S 2000W білий | 928 грн. |
Електроплита переносна двоконфорочна Stenson ME-0014S 2000W білий | 844 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →