Плита Crownberg CB 3746
Crownberg CB 3746 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB 3746
Усі ціни 17 →Портативна електроплита Crownberg СВ-3746-PLUS на 2 конфорки 2000W від мер | 1 204 грн. |
Електроплита на дві конфорки дискова Crownberg CB-3746 емаль Білий (ICL44) | 1 403 грн. |
Настільна Електрична Плита Crownberg Cb 3746 | 599 грн. |
Настільна плита електрична Crownberg CB 3746 2 комфорки | 795 грн. |
Двоконфорочна електроплита дискова настільна електрична плита Crownberg CB | 689 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →