Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Termopan

Бойлер Termopan TP-CB 80

Фото - Водонагрівач Termopan TP-CB 80
Фото 3
Termopan TP-CB 80
80 л100 л
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїкомбінований
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність1800 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву170 хв / при нагріванні ТЕНом /
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН / мідний /
теплообмінник / 0.25 м² /
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязнизу
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)76.1x46.1x46.1 см
Вага24 кг
Дата додавання на E-Katalogлипень 2021
Маркування виробника
TP-CBL 80

TP-CBR 80

Буває в двох модифікаціях, TP-CBL 80 має підключення до непрямого джерела з лівого боку, TP-CBR 80 з правого.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termopan 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termopan.

Купити Termopan TP-CB 80

Усі ціни 6 →

Бойлер комбінований водонагрівач Termopan Combi Left TP-CBL 80 зі змійовиком і ТЕНом

Маркетплейс: MAUDAU  SantehStar З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
7 778 грн.

Бойлер комбінований Termopan Combi Right TP-CBR 80 зі змійовиком і теном

Маркетплейс: Rozetka.ua  STP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 788 грн.

Бойлер комбінований водонагрівач Termopan Combi Right TP-CBR 80 зі змійовиком і ТЕНом

Маркетплейс: MAUDAU  SantehStar З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Бойлер комбінований Termopan Combi Left TP-CBL 80 зі змійовиком та ТЕНом 30412

Маркетплейс: MAUDAU  SantehStar З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Бойлер комбінований Termopan Combi Right TP-CBR 80 зі змійовиком і ТЕНом 30412

Маркетплейс: MAUDAU  SantehStar З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
8 278 грн.

Бойлер комбінований Termopan Combi Left TP-CBL 80 зі змійовиком і теном

Маркетплейс: Rozetka.ua  STP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Termopan TP-CB 80

Модификації Termopan TP-CB 80

Ціни на Termopan TP-CB 80
Termopan TP-CB 80 від 7 778 грн.6 пропозицій
Termopan TP-CB 100 від 8 532 грн.6 пропозицій