Бойлер Termopan TP-CB 100
Фото 3 |
Termopan TP-CB 100 80 л100 л |
|
Буває в двох модифікаціях, TP-CBL 80 має підключення до непрямого джерела з лівого боку, TP-CBR 80 з правого.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termopan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termopan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termopan TP-CB 100
Усі ціни 9 →Бойлер Termopan tp-cbl 100 | 8 033 грн. |
Termopan TP-CBL 100 | 7 475 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Termopan TP-CBL 100 | 7 963 грн. |
Бойлер Termopan tp-cbl 100 | 9 094 грн. |
Бойлер Termopan tp-cbr 100 | 8 033 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Termopan TP-CB 100
Ціни на Termopan TP-CB 100 |
---|---|---|---|---|
Termopan TP-CB 80 | від 6 941 грн. | 9 пропозицій | ||
Termopan TP-CB 100 | від 7 475 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →