Бойлер Atlantic OPro+ VM 080 D400-1-M
Фото 5 |
Atlantic OPro+ VM 080 D400-1-M |
|
Простий і довговічний електричний накопичувальний водонагрівач ємністю 80 л з лінійки Atlantic O'prop зразка 2012 року. Відноситься до моделей середньої ємності, призначений для настінного монтажу у вертикальній орієнтації. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для організації системи гарячого водопостачання в котеджі або міській квартирі.
Здатний задовольнити побутові потреби невеликої сім'ї чисельністю 2-3 чоловік. Завдяки значному корисному об'єму може працювати відразу на кілька точок розбору води. Конструкція водонагрівача Atlantic OPro + VM 080 D400-1-M складається з порівняно тонкого зовнішнього металевого корпусу, ефективної теплоізоляції зі спіненого пінополіуретану високої щільності і міцного зварного внутрішнього бака, виготовленого з якісної холоднокатаної листової сталі.
Цей бак розрахований на експлуатацію при тиску води до 8 бар, а для захисту металу від агресивного впливу гарячої води використовується склокерамічне емалеве покриття, стійке до різкого перепаду температур. Для додаткового захисту сталевого бака, покритого термостійкою емаллю, використовується магнієвий анод з системою балансування електрохімічного потенціалу Ohmic Protection. Занурювальний ТЕН потужністю 2000 Вт нагріває весь об'єм апарату від 15 до 60 °C за 2 год 26 хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic OPro+ VM 080 D400-1-M
Усі ціни 21 →Atlantic Atlantic O'Pro Profi VM 80 D400-1-M 851210 | 5 599 грн. |
Atlantic O'ProP VM 080 D400-1-M 851210 | 5 599 грн. |
Водонагрівач Atlantic O'pro Profi VM 080 D400-1-M (851210) | 5 599 грн. |
Водонагрівач Atlantic O'Pro Profi VM 080 D400-1-M (851210) | 5 599 грн. |
Бойлер Atlantic O'ProP VM 080 D400-1-M 80 л 851210 | 5 599 грн. |
Відпрацював свій термін. Ціна не дуже висока. Хотілося щоб термін служби був вищим Індекатор нагріву від народження вить. Труби підключення води могли б пофарбувати (зовні). Якість на 3+ користуюся Atlantic OPro+ VM 100 D400-1-M місяць і більше |
Модификації Atlantic OPro+ VM 080 D400-1-M
Ціни на Atlantic OPro+ VM 080 D400-1-M |
---|---|---|---|---|
Atlantic OPro+ VM 030 D400-1-M | від 4 104 грн. | 37 пропозицій | ||
Atlantic OPro+ VM 050 D400-1-M | від 5 299 грн. | 35 пропозицій | ||
Atlantic OPro+ VM 080 D400-1-M | від 5 131 грн. | 21 пропозиція | ||
Atlantic OPro+ VM 100 D400-1-M | від 6 499 грн. | 5 пропозицій |