Каталог   /   Компьютерная техника   /   Манипуляторы   /   Игровые манипуляторы   /   ThrustMaster

Джойстик ThrustMaster SimTask FarmStick

Фото - Игровой манипулятор ThrustMaster SimTask FarmStick
Видео 11Фото 5
ThrustMaster SimTask FarmStick
Тип устройства
джойстик / для сельскохозяйственной техники /
Совместимость с платформами
ПК (Windows)
Подключение
проводное
Проводной интерфейс
USB-A
Общее количество кнопок
24
Стики
1 шт
Бамперы (шифты)
1
Триггеры (курки)
1
Материал исполнения
пластик
Источник питания
USB-порт
Вес
841 г
Официальный сайт
thrustmaster.com
Дата добавления на E-Katalog
февраль 2024

Специализированный игровой манипулятор, созданный для энтузиастов фермерских и строительных симуляторов. Эта модель представляет собой высококачественный джойстик с дополнительными элементами управления, который позволяет максимально полно погрузиться в управление тяжелой техникой, такой как тракторы, краны и погрузчики. Позиционируется как доступный продукт средней ценовой категории, разработанный в сотрудничестве с компанией GIANTS Software, являющейся создателем популярной серии Farming Simulator.

Благодаря трем 16-битным осям направления, две из которых оснащены магнитными датчиками Холла, пользователь получает возможность для удобного управления погрузчиками, подъемниками, сельскохозяйственным или лесозаготовительным оборудованием. Курок игрового манипулятора ThrustMaster SimTask FarmStick позволяет переключаться между режимами «Вождение» и «Работа», а также выполнять 6 дополнительных действий одним лишь большим пальцем. Одинаково удобный для обеих рук оптимизированный дизайн обеспечивает простой доступ к основным функциям, а хорошая эргономика будет особенно важна во время длительных игровых сессий. Этот джойстик совместим только с ПК (Windows 11/10) и поддерживает функцию Plug&Play в Farming Simulator 22 (игра в комплект не входит).

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ThrustMaster 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ThrustMaster.
Как выбрать игровой геймпадВыбор геймпада — это не просто покупка, а инвестиция в комфорт и удовольствие от игр

Купить ThrustMaster SimTask FarmStick

Все цены 9 →

Джойстик Thrustmaster SimTask FarmStick PS (4160881)

Джойстик Thrustmaster SimTask FarmStick PS – спеціалізований контролер для управління сільськогосподарською технікою у симуля... ещеторах, сумісний з ПК та PlayStation 5. Він оснащений 33 функціональними кнопками, трьома осями керування та ергономічною рукояткою, що імітує кабіну сучасної сільгоспмашини, що забезпечує точність і комфорт під час тривалих ігрових сесій. Пристрій підтримує режим правої та лівої руки, а також одночасне підключення двох джойстиків для розширеного керування. Завдяки технології H.E.A.R.T. і підтримці Plug & Play, джойстик миттєво розпізнається системою Windows 10, Windows 11 і забезпечує високу точність роботи без затримок. Компактний і легкий (858 г) пристрій легко інтегрується з кермом T128 або T248 і комплектом SimTask Steering Kit, створюючи повноцінний ігровий комплекс для Farming Simulator. Провідне підключення гарантує стабільність сигналу, а різноманітні перемикачі і регулятори дозволяють адаптувати управління під індивідуальні потреби користувача. Thrustmaster SimTask FarmStick PS підвищує рівень занурення в гру, забезпечуючи реалістичний досвід керування сільськогосподарською технікою.
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
7 929 грн.

Thrustmaster SimTask FarmStick Xbox 4460279

Tehnoexpert.com.uaС нами 1 год
(Львов)
Пожаловаться
6 817 грн.

Джойстик Thrustmaster SimTask FarmStick для ПК, дротовий KAIN2960889

Novateh.com.uaМенее года
(Новояворовск)
Пожаловаться
5 111 грн.

Джойстик Thrustmaster SimTask FarmStick (2960889)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
6 183 грн.

Джойстик Thrustmaster Simtask Farmstick Xbox (4460279)

Джойстик Thrustmaster Simtask Farmstick Xbox (4460279) розроблений спеціально для симуляторів сільськогосподарської та будіве... ещельної техніки, забезпечуючи високу точність і комфорт управління. Він оснащений 33 функціональними кнопками, трьома осями керування, регулятором для великого пальця, мініджойстиком і важільними перемикачами, що дозволяє виконувати різноманітні дії інтуїтивно та ефективно. Ергономічна обуречна конструкція підходить для використання як правою, так і лівою рукою, а можливість одночасного керування двома джойстиками розширює функціонал для складних завдань. Високоточні 16-бітні датчики HallEffect гарантують довговічність і надійність пристрою. Контролер сумісний з ПК на Windows 10 і 11, а також консоллю Xbox Series X/S і підключається через провідний інтерфейс. З вагою 858 грамів і продуманим дизайном він забезпечує зручність навіть під час тривалих ігрових сесій, роблячи Thrustmaster Simtask Farmstick Xbox ідеальним інструментом для любителів та професіоналів у сфері агротехнічних симуляторів.
Tomdom.in.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
7 445 грн.
eще 4 предложения

Динамика цен на ThrustMaster SimTask FarmStick

Видеообзоры