Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Туристичні меблі   /   Time Eco

Стіл Time Eco TE-1848

Фото - Туристичні меблі Time Eco TE-1848
Фото 7
Time Eco TE-1848
Колір
Тип
стіл
Макс. навантаження
50 кг
Матеріал каркасу
сталь
Розміри (в розкладеному)
80x80x110 см
Розміри (в складеному)
139х81х6 см
Дата додавання на E-Katalog
липень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Time Eco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Time Eco.

Купити Time Eco TE-1848

Стіл складний Time Eco круглий ТЕ-1848 діаметр 0.8 м графіт (4820211101640)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 705 грн.

Стіл TIME ECO ТЕ-1848 Graphite (1848) 1848

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 295 грн.

Стіл складаний круглий, Time Eco ТЕ-1848, графіт, 0.8 м

Маркетплейс: Rozetka.ua  O.S З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 700 грн.

Стіл складаний Time Eco ТЕ-1848 круглий 0.8 м графіт

Маркетплейс: MAUDAU  Kalimbee З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Time Eco TE-1848

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна