Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Проєкційне обладнання   /   Проєктори   /   Topvision

Проєктор Topvision TP-98

Фото - Проєктор Topvision TP-98
Фото 4
Topvision TP-98
Лампа:LED, 9500 лм, 12 000:1
Роздільна здатність:1920x1080 пікс.
Проєкція:від 2 м, до 8 м
Підключення:HDMI 2 шт.
Всі характеристики
Характеристики TP-98
Колір
Основне призначеннядля домашнього кінотеатру
Лампа і зображення
Тип лампиLED
Яскравість9500 лм
Динамічна контрастність12 000:1
Передача кольору16.7 млн. кольорів
Матриця
ТехнологіяLCD
Реальна роздільна здатність1920x1080 пікс.
Макс. роздільна здатність відео3840x2160 пікс.
Підтримка форматів зображення4:3, 16:9
Проєктування
Проекційна відстань, мін2 м
Проекційна відстань, макс8 м
Діагональ зображення45 – 350 "
Масштаб і фокусуванняручне
Корекція трапеції (верт), ±30 °
Корекція трапеції (гор), ±30 °
Функції та можливості
Google Cast (Chromecast)
Апаратна частина
USB-A 2.02 шт.
Кількість динаміків2 шт.
Потужність звуку6 Вт
Відеороз'ємикомпозитний AV-вхід
HDMI входів2 шт.
Аудіороз'ємивихід 3.5 мм (mini-Jack)
Інше
Джерело живленнямережа
Споживана потужність140 Вт
Габарити (ВхШхГ)110х300х250 мм
Вага2 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topvision 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topvision.

Купити Topvision TP-98

Усі ціни 12 →

Проектор Topvision TP-98 Full HD Уцінка

Маркетплейс: Synthetic.ua  ONE-shop З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
4 999 грн.

Проектор Topvision TP-98 Full HD 9500 Лм з динаміками

Маркетплейс: Rozetka.ua  Super-stock З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 049 грн.

Проектор Topvision TP-98 Full HD Уцінка

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
4 620 грн.

Проектор Topvision TP-98 Full HD Уцінка

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
4 675 грн.

Проектор Topvision TP-98 Full HD Новий

Маркетплейс: Synthetic.ua  Synthetic З нами 6 років
(Луцьк)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
5 499 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Topvision TP-98