Зарядное устройство Ugreen 2xUSB 36W QC 3.0 Charger (CD161)
Видео 2Фото 8 |
Ugreen 2xUSB 36W QC 3.0 Charger |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Ugreen.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Ugreen 2xUSB 36W QC 3.0 Charger
Зарядное устройство Ugreen Wall Charger 2xUSB CD161 36W Black (10216) | 617 грн. |
Зарядний пристрій Ugreen Wall Charger 2xUSB CD161 36W Black (10216) | 626 грн. |
Мережевий зарядний пристрій 2USB UGREEN CD161 36W 3А Dual USB Fast Charger | 499 грн. |
Ugreen Мережевий зарядний пристрій CD161 36W 2xUSB QC 3.0 Charger (Black) | 799 грн. |
Зарядний пристрій UGREEN CD161 USB Fast Charger EU (Black)(UGR-10216) (UGR | 588 грн. |
Зарядка обиралась для одночасного швидкого заряджання двох пристроїв в рамках підготовки до можливих зимових відключень електрики підчас війни з кацапами. Якісна збірка, швидка зарядка, два порти USB з великим запасом потужності. Захист від короткого замикання, перегріву та перевантаження. Сильно не гріється і не видає жодних звуків. Недоліки поки що не проявились Den: пользуюсь Ugreen 2xUSB 36W QC 3.0 Charger менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →