Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   USAMS
Навушники

USAMS IA04

Фото - Навушники USAMS IA04
Відео 3Фото 8
USAMS IA04
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.0
Радіус дії12 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість112 дБ
Діаметр динаміка13 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників25 мАгод
Ємність батареї кейса320 мАгод
Час зарядки1 год
Час роботи (музика)4 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Вага3 г
Комплектаціякейс-зарядка
Офіційний сайтusams.com.cn
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2021
Маркування виробника
BHUIA03

BHUIA01

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог USAMS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі USAMS.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити USAMS IA04

Усі ціни 8 →

Навушники TWS Usams IA04 White (BHUIA02)

Навушники USAMS IA04 TWS Earbuds IA Series White — це сучасний бездротовий пристрій для високоякісного звуку та комфортного в... щеикористання. Вони забезпечують стабільне підключення через Bluetooth 5.0, що гарантує швидкий та надійний зв'язок на відстані до 12 метрів. Завдяки легкому дизайну (вага одного навушника всього 3 грами) та ергономічній формі, ці навушники ідеально підходять для тривалого носіння
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 607 грн.

Навушники бездротові USAMS-IA04 TWS Earbuds IA Series White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Success Road З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
720 грн.

Навушники TWS Usams BHUIA01 Black

Навушники TWS Usams BHUIA01 Black — це стильний та зручний бездротовий аксесуар, який ідеально підходить для активних людей,... щецінуючих високоякісний звук та комфорт. Завдяки технології Bluetooth 5.0 вони забезпечують стабільне з’єднання на відстані до 12 метрів, а вбудований мікрофон дозволяє легко вести телефонні розмови без зайвих зусиль. Тричастотне вирівнювання забезпечує чистий та
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 065 грн.

Бездротові навушники Usams IA04 TWS Bluetooth 5.0 White (BHUIA02)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 429 грн.

Бездротові навушники Usams IA04 TWS Bluetooth 5.0 Dark Blue (BHUIA03)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 349 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на USAMS IA04

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди