Навушники
V-MODA XS
![]() |
V-MODA XS |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог V-MODA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі V-MODA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити V-MODA XS
Навушники V-Moda XS White Silver | 11 818 грн. | ![]() |
V-Moda XS Matt Black XSUBK | 13 696 грн. |
Навушники V-Moda XS Matte Black Metal | 13 696 грн. | ![]() |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →