Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   VGR

Набір тример і машинка для стрижки VGR V-670

Фото - Машинка для стрижки волосся VGR V-670
Відео 4Фото 4
VGR V-670
Колір
Основне призначеннянабір машинка для стрижки + тример
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
другий ніж
Фіксовані гребені (прямі)12 шт. / 1, 1.5, 3, 4.5, 5, 6, 7, 10, 13, 16, 19 мм /
Характеристики
Довжина стрижкидо 19 мм
Регулювання довжини ножа
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Функції та можливостііндикатор змащення леза
блокування кнопок
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2000 мАгод / машинки, 1200 мАч у тримера /
Час роботи200 хв
Час зарядки3 год
Індикатор рівня заряду
Порт для заряджання на корпусіUSB-C
Інше
Додатково у комплектігребінець
Дисплей
Матеріал корпусаметал
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-670

Усі ціни 11 →

Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-670 багатофункціональний триммер (42186-VGR-6701151)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 859 грн.

Тример машинка для стрижки волосся VGR V-670 Professional Set 2в1 USB золотистий (RZN-23096420)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 857 грн.

Машинка для стрижки волосся тример 2в1 професійна з насадками акумуляторна VGR V 670

Маркетплейс: Rozetka.ua  Trend Shop Lot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 845 грн.

Машинка для стрижки волосся тример 2в1 професійна з насадками на акумуляторі VGR V 670

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kichelgе З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 944 грн.

Тример машинка для стрижки волосся VGR V-670 Professional Set 2в1 USB золотистий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Market Believe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 770 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-670

Відеоогляди