Машинка для стрижки VGR V-172
Відео 4Фото 10 |
VGR V-172 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-172
Усі ціни 57 →Машинка для стрижки волосся вусів і бороди тример 6 в 1 VGR V 172 акумулят | 585 грн. |
Набір Для Стрижки Волосся VGR V-172 6 В 1 Машинка, Тример, Бритва | 813 грн. |
Бездротова машинка для стрижки волосся VGR V-172 TRG-186490 | 620 грн. |
Машинка для стрижки 5 в 1 VGR V-172 бездротова з комплектом насадок | 695 грн. |
Машинка тример 4в1 VGR V-172 для стрижки волосся на акумуляторі зарядка US | 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →