Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   VGR

Машинка для стрижки VGR V-075

Фото - Машинка для стрижки волосся VGR V-075
Відео 3Фото 8
VGR V-075
Колір
Основне призначеннямашинка для стрижки
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)4 шт. / 3, 6, 9, 12 мм /
Характеристики
Довжина стрижкидо 12 мм
Регулювання довжини ножа
Кількість обертів моторчика5000 об/хв
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Функції та можливостісамозаточувальні леза
індикатор змащення леза
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи120 хв
Час зарядки2 год
Індикатор рівня заряду
Порт для заряджання на корпусіUSB-C
Інше
Дисплей
Матеріал корпусаметал
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-075

Усі ціни 24 →

Акумуляторний тример для стрижки волосся й бороди з USB і LED-дисплеєм VGR V-075

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
537 грн.

Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-075, Машинка для стрижки волосся домашня, Електромашинка

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProPump З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
536 грн.

Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-075, Машинка для стрижки волосся домашня, Електромашинка

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Тример для стрижки VGR V-075, 4 насадки, акумулятор 600 мА·год, 5000 об/хв, LED-дисплей, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
783 грн.

Машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-075

Маркетплейс: Rozetka.ua  RichMall З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
840 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-075

Відеоогляди