Тример для бороди VGR V-228
Відео 1Фото 14 |
VGR V-228 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-228
Усі ціни 6 →Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-228 від USB Змінні насадки | 737 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-228 від USB Сріблястий | 721 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-228 від USB 1500mAh | 721 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки VGR V-228 від USB 180 хвилин 1500 mAh Мет | 721 грн. |
Тример для бороди VGR V-228 | 799 грн. |
Бездротовий акумуляторний триммер машинка для стрижки волосся бороди та ву | 699 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →