Набор триммер и машинка для стрижки VGR V-023
Відео 2Фото 11 |
VGR V-023 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-023
Усі ціни 35 →Професійна машинка для стрижки волосся + триммер для корекції 2в1 VGR V-02 | 1 099 грн. |
Машинка для стрижки 2 в 1 VGR V-023 | 1 408 грн. |
Професійна машинка для стрижки волосся 2 в 1 VGR V-023 | 1 408 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-023 дротова професійна з 12 насадками + сумка дл | 1 190 грн. |
Машинка для стрижки волосся + триммер для корекції 2 в 1 у сумці VGR V 023 | 1 069 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →