Сковорода Vincent VC-4467-24 24 см
![]() | Купити! Сковорода VINCENT 24см з а/п покриттям VC-4467-24Маркетплейс: Rozetka.ua ЮзонЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Vincent VC-4467-24 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vincent VC-4467-24
| Ціни на Vincent VC-4467-24 |
|---|---|---|---|---|
| Vincent VC-4467-24 24 см | від 784 грн. | 1 пропозиція | ||
| Vincent VC-4467-26 26 см | від 583 грн. | 1 пропозиція | ||
| Vincent VC-4467-28 28 см | від 700 грн. | 2 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →