Каструля Benson BN-218
Benson BN-218 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-218
Усі ціни 6 →Каструля Benson 2.5 л із нержавіючої сталі з кришкою (BN-218) | 775 грн. |
Каструля Benson BN-218 (2.5л/18см) | 727 грн. |
Каструля Benson BN-218 з кришкою 2.5 л. | 737 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі Benson BN-218 2.5 л 18 см з кришкою (BN218) | 750 грн. |
Каструля Benson 2.5 л з нержавіючої сталі з кришкою (BN-218) | 699 грн. |
Каструля з кришкою Benson 2.5 BN-218 нержавіюча сталь | 760 грн. |
Модификації Benson BN-218
Ціни на Benson BN-218 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-216 | від 435 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-217 | від 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-218 | від 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-219 | від 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-220 | від 741 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-221 | від 855 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-222 | від 1 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-223 | від 1 179 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →