Сковорідка Edenberg EB-9166 24 см
Фото 5 |
Edenberg EB-9166 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-9166 24 см
Усі ціни 14 →EDENBERG EB-9166 | 727 грн. |
Сковорода EDENBERG d=240мм гранітне покриття ЕВ-9166 | 715 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-9166 24 см | 798 грн. |
Сковорода Edenberg 24 см з кришкою та гранітним покриттям (EB-9166) | 650 грн. |
Сковорода з кришкою із двостороннім гранітним антипригарним покриттям 24 с | 787 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Edenberg EB-9166
Ціни на Edenberg EB-9166 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-9164 20 см | від 515 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-9165 22 см | від 555 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-9166 24 см | від 615 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-9167 26 см | від 624 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-9168 28 см | від 825 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →